'מיידעלע עיצובים' רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני ובשיפור השירות הניתן לכלל הלקוחות, הגולשות והגולשים עם מוגבלות. לפיכך אנו משקיעות משאבים רבים בהנגשת האתר שלנו על מנת להפוך אותו לזמין יותר עבור נשים ואנשים עם מוגבלות.

נגישות אתר האינטרנט

הנגשת האתר נועדה להפוך אותו לזמין, ידידותי ונוח יותר לשימוש עבור נשים ואנשים עם צרכים מיוחדים, הנובעים בין היתר ממוגבלויות מוטוריות שונות, לקויות קוגניטיביות, קוצר רואי, עיוורון או עיוורון צבעים, לקויות שמיעה וכן נשים ואנשים בני הגיל השלישי.

האתר meydale.co.il מחויב להתאמות נגישות לנשים ואנשים עם מוגבלויות ועומד בדרישות הוראות תקנה 35, התקן הישראלי תי 5568 המבוסס על מסמך הנחיות WCAG 2.0 ומותאם לעבודה עם מספר דפדפנים וטכנולוגיות מסייעות לנגישות. יחד עם זאת, מאחר וההתפתחות הטכנולוגית דינאמית לרבות תמיכתם של דפדפנים בטכנולוגיות מסייעות, ייתכנו מעת לעת סטיות בעמידה מלאה בהנחיות WCAG 2.0.

יצירת קשר ומשוב

אם נתקלתן בבעיה בנושא נגישות באתר, נשמח אם תכתבו לנו, באמצעות פנייה במייל hagit@meydale.co.il או באמצעות טופס צרו קשר באתר ונפעל לבחון את הנושא ובמידת הצורך לטפל בליקויים ככל שימצאו – והכל בכפוף לתקן ישראלי ת”י 5568 המבוסס על הנחיות WCAG 2.0 לרמה AA.

נשמח לקבל משוב מהמשתמשות והמשתמשים שלנו. אם במהלך הגלישה באתר נתקלתן בבעיה בנושא הנגישות, אנא מלאו את טופס יצירת קשר שלנו כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, אנו ממליצות מאוד לצרף פרטים מלאים ככל שניתן:

  • תיאור הבעיה
  • מהי הפעולה שניסיתן לבצע
  • קישור לדף בו גלשתם
  • סוג הדפדפן וגרסתו
  • מערכת הפעלה
  • סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתן)

אנו נעשה ככל שביכולתנו על מנת להנגיש את האתר בצורה המיטבית ולענות לפניות בצורה המקצועית והמהירה ביותר.

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 1.11.23