צילום כתחביב מאוד מקצועי

יואב בן אליעזר, במקצועו איש מחשבים, עוסק ב- IT ומאוד נהנה מהעבודה. אבל העבודה, כמו עבודה, היא החלק של העשייה והפרנסה ואילו הצילום הוא התחום שמסמל בשבילו את הנפש והלב והבית.

יחיאל, אבא שלו, היה צלם חובב ובכל יום שישי נהג להפוך את המטבח הקטן שלהם לחדר חושך מצויד במכונת הגדלה ובחומרי פיתוח ועד היום הריח מעורר בו געגועים... את אוסף המצלמות הישנות שיש לנו בבית ושחלקן היה גם שלו, אנחנו מקדישים לו באהבה.

יואב מצלם לבדו ובסדנאות מקצועיות ומבחינתו זו ממש טעינת מצברים ונשימה ארוכה. המצלמה מאפשרת לו להוציא את כל היצירתיות הרבה שטמונה בו, להביע ולהתרגש ולחבר אותנו אל נקודת המבט הייחודית שלו.

צילומים הם כלי נפלא להעברת מסרים בעיצוב גרפי, אפשר להשתמש בהם במגוון פרויקטים המיועדים לדפוס (חבילות מיתוג לעסק, פרוספקטים, עיצוב אריזה למוצר, דוכנים בתערוכות, מרכזי מבקרים ועוד), או לרשת (אתרים, רשתות חברתיות, דפי נחיתה ועוד), כרקע או כאלמנט מרכזי. אפשר לפנות לצילום מקצועי או לצלם לבד (באיכות מרבית כמובן!) ואפשר לרכוש תמונה ממאגרי תמונות, אשמח להסביר לכן-ם את ההבדלים השונים.

חשוב לזכור את עניין זכויות היוצרים – אסור להוריד תמונות מהרשת ולהשתמש בהן ויש לקרוא בקפדנות את רישיון השימוש כאשר רוכשים תמונה במאגרי תמונות.